Φωτογραφίες από την αναμέτρηση Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΟΚ Τζουμέρκων Β' ΕΠΣ Άρτας

2016-02-29 15:18

Μπορείτε να δείτε τις φωτογραφίες που κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός του ΗπειροςΣπορ στο γήπεδο του Γλυκορίζου, εκεί όπου ο πρωτοπόρος ΑΟΚ Τζουμέρκων γνώρισε την πρώτη ήττα του στο πρωτάθλημα από τον Απόλλων Γλυκορίζου με σκορ 4-3, ένα παιχνίδι διαφήμιση του ποδοσφαίρου, με τους περίπου 100 φιλάθλους που βρέθηκαν στο γήπεδο να απολαμβάνουν έναν σπουδαίο αγώνα. Με 3 κόκκινες , 7 γκολ και πολλές ανατροπές.

Ο ΑΟΚ Τζουμέρκων βρέθηκε μπροστά στο σκορ 0-2 με το καλημέρα της αναμέτρησης πριν συμπληρωθούν 15 λεπτά παιχνιδιού, η ομάδα του Γλυκορίζου κατάφερε να φέρει το ματς στα ίσα, αλλά με το τον ΑΟΚ Τζουμέρκων λίγα λεπτά αργότερα αν και αγωνίζονταν με 9 παίκτες να παίρνει ξανά προβάδισμα με 2-3! Ο Απόλλων που δεν παράτησε το παιχνίδι μέχρι το τελευταίο λεπτό, στα 10 τελευταία λεπτά έφερε τούμπα το ματς κάνοντας το 4-3 .