A' ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας: Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος

2016-09-07 21:42
 
1η αγωνιστική
 
Αμβρακικός Βόνιτσας – AO Kαρυάς
 
Κεραυνός Θεσπρωτικού – ΑΕ Πρέβεζας
 
ΑΟ Αγίου Πέτρου – Δόξα Ωρωπού
 
ΑΟ Πλαγιάς – Φορτούνα Βαλανιδοράχης
 
Αχέρων Καναλακίου – Απόλλων Πάργας
 
Πανλευκάδιος – Αυγερινός Μαραντοχωρίου
 
ΠΑΣ Πρέβεζας – Θρίαμβος Λούρου
 
ΠΕΑΣ Κατούνας – ΑΟ Παλαίρου
 
2η αγωνιστική
 
Κεραυνός Θεσπρωτικού- Αμβρακικός Βόνιτσας
 
ΑΟ Καρυάς – ΑΟ Αγίου Πέτρου
 
ΑΕ Πρέβεζας – ΑΟ Πλαγιάς
 
Δόξα Ωρωπού – Αχέρων Καναλακίου
 
Φορτούνα Βαλανιδοράχης – Πανλευκάδιος
 
Απόλλων Πάργας – ΠΑΣ Πρέβεζας
 
Αυγερινός Μαραντοχωρίου-ΑΟ Παλαίρου
 
Θρίαμβος Λούρου – ΠΕΑΣ Κατούνας
 
3η αγωνιστική
 
Αμβρακικός Βόνιτσας – ΑΟ Αγίου Πέτρου
 
ΑΟ Πλαγιάς – Κεραυνός Θεσπρωτικού
 
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Καρυάς
 
Πανλευκάδιος – ΑΕ Πρέβεζας
 
ΠΑΣ Πρέβεζας – Δόξα Ωρωπού
 
ΑΟ Παλαίρου – Φορτούνα Βαλανιδοράχης
 
ΠΕΑΣ Κατούνας – Απόλλων Πάργας
 
Αυγερινός Μαραντοχωρίου- Θρίαμβος Λούρου
 
4η αγωνιστική
 
ΑΟ Πλαγιάς – Αμβρακικός Βόνιτσα
 
ΑΟ Αγίου Πέτρου- Αχέρων Καναλακίου
 
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Πανλευκάδιος
 
ΑΟ Καρυάς – ΠΑΣ Πρεβεζας
 
ΑΕ Πρέβεζας- ΑΟ Παλαίρου
 
Δόξα Ωρωπού – ΠΕΑΣ Κατούνας
 
Φορτούνα Βαλανιδοράχης- Θρίαμβος Λούρου
 
Απόλλων Πάργας – Αυγερινός Μαραντοχωρίου
 
5η αγωνιστική
 
Αμβρακικός Βόνιτσας – Αχέρων Καναλακίου
 
Πανλευκάδιος – ΑΟ Πλαγιάς
 
ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΟ Αγίου Πέτρου
 
ΑΟ Παλαίρου – Κεραυνός Θεσπρωτικου
 
ΠΕΑΣ Κατούνας – ΑΟ Καρυάς
 
Θρίαμβος Λούρου – ΑΕ Πρέβεζας
 
Αυγερινός Μαραντοχωρίου – Δόξα Ωρωπού
 
Φορτούνα Βαλανιδοράχης – Απόλλων Πάργας
 
6η αγωνιστική
 
Πανλευκάδιος – Αμβρακικός Βόνιτσας
 
Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Πρέβεζας
 
ΑΟ Πλαγιάς – ΑΟ Παλαίρου
 
ΑΟ Αγίου Πέτρου – ΠΕΑΣ Κατούνας
 
Κεραυνός θεσπρωτικού – Θρίαμβος Λούρου
 
ΑΟ Καρυάς – Αυγερινός Μαραντοχωρίου
 
ΑΕ Πρέβεζας – Απόλλων Πάργας
 
Δόξα Ωρωπού – Φορτούνα Βαλανιδοράχης
 
7η αγωνιστική
 
Αμβρακικός Βόνιτσας – ΠΑΣ Πρέβεζας
 
ΑΟ Παλαίρου – Πανλευκάδιος
 
ΠΕΑΣ Κατούνας – Αχέρων Καναλακίου
 
Θρίαμβος Λούρου – ΑΟ Πλαγιάς
 
Αυγερινός Μαραντοχωρίου – ΑΟ Αγίου Πέτρου
 
Απόλλων Πάργας – Κεραυνός Θεσπρωτικού
 
Φορτούνα Βαλανιδοράχης – ΑΟ Καρυάς
 
ΑΕ Πρέβεζας – Δόξα Ωρωπού
 
8η αγωνιστική
 
ΑΟ Παλαίρου – Αμβρακικός Βόνιτσας
 
ΠΑΣ Πρέβεζας – ΠΕΑΣ Κατούνας
 
Πανλευκάδιος – Θρίαμβος Λούρου
 
Αχέρων Καναλακίου – Αυγερινός Μαραντοχωρίου
 
ΑΟ Πλαγιάς – Απόλλων Πάργας
 
ΑΟ Αγίου Πέτρου – Φορτούνα Βαλανιδοράχης
 
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Ωρωπού
 
ΑΟ Καρυάς – ΑΕ Πρέβεζας
 
9η αγωνιστική
 
Αμβρακικός Βόνιτσας – ΠΕΑΣ Κατούνας
 
Θρίαμβος Λούρου – ΑΟ Παλαίρου
 
Αυγερινός Μαραντοχωρίου – ΠΑΣ Πρέβεζας
 
Απόλλων Πάργας – Πανλευκάδιος
 
Φορτούνα Βαλανιδοράχης – Αχέρων Καναλακίου
 
Δόξα Ωρωπού – ΑΟ Πλαγιάς
 
ΑΕ Πρέβεζας – ΑΟ Αγίου Πέτρου
 
ΑΟ Καρυάς – Κεραυνός Θεσπρωτικού
 
10η αγωνιστική
 
Θρίαμβος Λούρου – Αμβρακικός Βόνιτσας
 
ΠΕΑΣ Κατούνας – Αυγερινός Μαραντοχωρίου
 
ΑΟ Παλαίρου – Απόλλων Πάργας
 
ΠΑΣ Πρέβεζας –  Φορτούνα Βαλανιδοράχης
 
Πανλευκάδιος – Δόξα Ωρωπού
 
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Πρέβεζας
 
ΑΟ Πλαγιάς – ΑΟ Καρυάς
 
ΑΟ Αγίου Πέτρου – Κεραυνός Θεσπρωτικού
 
11η αγωνιστική
 
Αμβρακικός Βόνιτσας – Αυγερινός Μαραντοχωρίου
 
Απόλλων Πάργας – Θρίαμβος Λούρου
 
Φορτούνα Βαλανιδοράχης – ΠΕΑΣ Κατούνας
 
Δόξα Ωρωπού – ΑΟ Παλαίρου
 
ΑΕ Πρέβεζας – ΠΑΣ Πρέβεζας
 
ΑΟ Καρυάς – Πανλευκάδιος
 
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Αχέρων Καναλακίου
 
ΑΟ Αγίου Πέτρου – ΑΟ Πλαγιάς
 
12η αγωνιστική
 
Απόλλων Πάργας – Αμβρακικός Βόνιτσας
 
Αυγερινός Μαραντοχωρίου – ΑΕ Φορτούνα Βαλανιδοράχης
 
Θρίαμβος Λούρου – Δόξα Ωρωπού
 
ΠΕΑΣ Κατούνας – ΑΕ Πρέβεζας
 
ΑΟ Παλαίρου – ΑΟ Καρυάς
 
ΠΑΣ Πρέβεζας – Κεραυνός Θεσπρωτικού
 
Πανλευκάδιος – ΑΟ Αγίου Πέτρου
 
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Πλαγιάς
 
13η αγωνιστική
 
Αμβρακικός Βόνιτσας – Φορτούνα Βαλανιδοράχης
 
Δόξα Ωρωπού – Απόλλων Πάργας
 
ΑΕ Πρέβεζας – Αυγερινός Μαραντοχωρίου
 
ΑΟ Καρυάς – Θρίαμβος Λούρου
 
Κεραυνός Θεσπρωτικού – ΠΕΑΣ Κατούνας
 
ΑΟ Αγίου Πέτρου – ΑΟ Παλαίρου
 
ΑΟ Πλαγιάς – ΠΑΣ Πρέβεζας
 
Αχέρων Καναλακίου – Πανλευκάδιος
 
14η αγωνιστική
 
Δόξα Ωρωπού – Αμβρακικός Βόνιτσας
 
Φορτούνα Βαλανιδοράχης – ΑΕ Πρέβεζας
 
Απόλλων Πάργας – ΑΟ Καρυάς
 
Αυγερινός Μαραντοχωρίου – Κεραυνός Θεσπρωτικού
 
Θρίαμβος Λούρου – ΑΟ Αγίου Πέτρου
 
ΠΕΑΣ Κατούνας – ΑΟ Πλαγιάς
 
ΑΟ Παλαίρου – Αχέρων Καναλακίου
 
ΠΑΣ Πρέβεζας – Πανλευκάδιος
 
15η αγωνιστική
 
Αμβρακικός Βόνιτσας – ΑΕ Πρέβεζας
 
ΑΟ Καρυάς – Δόξα Ωρωπού
 
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Φορτούνα Βαλανιδοράχης
 
ΑΟ Αγίου Πέτρου – Απόλλων Πάργας
 
ΑΟ Πλαγιάς – Αυγερινός Μαραντοχωρίου
 
Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Λούρου
 
Πανλευκάδιος – ΠΕΑΣ Κατούνας
 
ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΟ Παλαίρου

Επαφή

Hπειρος Σπορ HpeirosSpor@yahoo.gr